Uitslag veldloop september 2016 2de graad (3de en 4de leerjaar).

Proficiat aan alle deelnemers.

 

VELDLOOP BASIS

JONGENS EN MEISJES - 30 SEPTEMBER 2016

 

1.  GRAAD 2 - MEISJES '2008

  1. Stas Elisa - SJC Cap

  2. Demuynck Sam – SJC Cap

  3. Pennewaert Jinthe – SBS Hofstade

  4. Van Der Snickt Leontine – SJC Cap

  5. Bolouvi Sarah – SJC Eik

  6 .Oubial Sirine – SJC Eik

  7. Abdellah Fatima – SJC Pont

  8.Tielemans Emilia – SJC Cap

  9. Lobandji Emma – SMI Msb

10. Haus Maithé – SJC Cap

11. Bertrand Gabrielle – SMI Msb

12. Meert Chelsey – SMI Msb

13.Aleya aaya – SMI Msb

14. Beckaert Enya – SJC Pont

15.Michiels Kato – SBS Hofstade

16.Jumbe Shinani Taussi – SJC Eik

17.Baeyens Hasse – SMI Espl

18.Van Mol Laure – DVM

19.Van Hecke Evelien – SJC Cap

20. Mazuriak Eva – SJC Cap

21. Creemers Charlotte – SJC Cap

22. De Saedeleer Charlotte – SJC Pont

23 .Bolenge Boteku diorcy – SMI Msb

24. De Branbander Lotte – SJC Pont

25. Baldé Assiatou – SMI Msb

 

    

2.  GRAAD 2 - JONGENS '2008

  1. Hakuzimana Armand – SJC Eik

  2. Van Essche Mats – SBS Er

  3. Luvitu Hezekiah – SMI Msb

  4. Van Laeke Amaury – SJC Cap

  5. Panneels Alexandre – VBS St Anna

  6. Temmerman Mathis

 

  8. Markine-Goriaynoff Léon – SJC Pont

  9. Van den Berghe Jules -   SJC Cap

10. Conde Yannick – SJC Pont

11. Al Sheikh Ali – SBS Er

12. Sylla Lamine – SMI Espl

13. Meert Matthias – SJC Cap

14. Meert Finn – VBS Imn

15. Lelie Vinz – SBS Hofstade

16. Vermoesen Lukas – SBS Tin

17. Bayskhanov Isa – SMI Msb

18. Bouamar Mehdi – SBS Er

19. De Nil Xander – SBS Tin

20. Ljatifi Adem – SMI Msb

21. Mweze Mutabazi Jeremy – SMI Msb

22. Degraeve Dries – SBS Hofstade

23. Van Steen Gill – SBS Hofstade

24. Temmerman Alec – SJC Cap

25. Simon Caleb – SBS Hofstade

26. Van Lancker Daan – VBS St Anna

27. Cools Wout – VBS Mrs

28. De Leeuw Jarna – SMI Msb

29. De Pril Maxime – SJC Rik

30. Imberechts Jeras – BSGO Ath

 

 

 

 

3. GRAAD 2 - MEISJES '2007

 

  1. Bolenge Boteku Davina – SMI Msb

  2. De Saeger Laura -  SJC Cap

  3. Turkistan Selin – SBS ER

  4. Van Der Meirsch Joke – VBS Mrs

  5. Nougaoui Dalila – BSGO Park

  6. De Pauw Indira – SBS Herd

  7.                                                      David Helene – SJC Cap

  8. François Colette – SJC Cap

  9. Baeyens Gitte – SMI Espl

 10.Sterck Reneé – DVM

 11. Van landuyt Guilia – SJC Cap

 12. Van Houdt Margaux – SJC Cap

 13. Coppens Noor – SBS Bin

 14. Nougaoui Rokia – BSGO Park

 15. Van Melkebeke Feliz – SJC Cap

 16. Massitu Yoni Lourinelle – SJC Eik

 17. Kitengr Tunda Liyandra – SJC Pont

 18. Tabu Nsanda Eloisha – SMI Espl

 19. Vereecken Nora – SBS Tin

 20. Bakkali Rokaya – BSGO Park

 21. Sadeq Manal – DVM

 22. Fianyo Elise – SJC Pont

 23. Bajramaj Olta

 24. Sterck Kaat – SMI Espl

 25. Delplace Julie – DVM

 26. Fosselle Linde – SJC Cp

 27. Triets Pauline – SBS Tin

 28. Van der Elst Merel – SBS Tin

 29. Colin Rphaela – BSGO Er

 30. Benali Sabrine – SJC Pont

    

    

4.  GRAAD 2 - JONGENS ‘2007

  1. Mateus Gheusonne – SMI Msb

  2. Van Extergem Warre – BSGO Park

  3. Kindt Yoran – SJC Cap

  4. Van Extergem Raf – BSGO Park

  5. Tcghounjin Zouabet Karl SMI Msb

  6. Eruka Emmanuel – SMI Espl

  7. Amiri Nasibullah – VBS St Anna

  8. De Gendt Leander – VBS Imm

  9. Janssens Jarre – SJC Pont

10. Neckebroeck Thor – SJC Cap

11. Banzuzi Batondele Muamba – SJC Eik

12.Gommeren Guillaume – DVM

13. Gaspard Nahesson – SBS Bin

14. Lombaert Simon – SJC Pont

15. Eeckhout Killian – SBS Hofstade

16. Sibomana Cédric – SMI espl

17. Eruka Joseph – SMI Espl

18. Van Win Noah – SJC Cap

19. Merckx Quinten – SBS Bin

20 .Parwari Rohat – BSGO Arend

21. Moreels Milan – SJC Cap

22. Lecluyse Louis – SJC Cap

23. Coene Wout – SBS Tin

24. Ibragimov Said – BDGO Ath

25. Ladjo Malibida Hervé – SMI Msb

26.Troch Jules – SJC Cap

27. Van Camp Gerben – VBS Mrs

28. De Schepper Arthur – SJC Cap

29. Verspeet Roan – SBS Hofstade

30. Van Laecken Jarno – SBS Meldert

 

 

Laatst gewijzigd op woensdag 16 november 2016


bottom